• image description
 • image description

Харьковские Тепловые Сети

Комунальне підприємство «Харківські Теплові Мережі»

тепло первой столицы

fb   tg   ig

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

м. Харків / смт. Пісочин / смт. Солоницівка

Тарифи з 31 жовтня 2022 року


Тарифи
на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів
смт Солоницівка

Тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води протягом дії опалювального сезону 2022/2023 для всіх категорій споживачів підвищуватись не будуть.

Законом України № 2479-ІХ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» запроваджено мораторій на підвищення тарифів у сфері теплопостачання та передбачено, що протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Разом із тим, статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» зазначено, що тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Також, необхідність встановлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів обумовлена вимогами пункту 57 Порядку 869 щодо щорічної подачі уповноваженому органові відповідної територіальної громади розрахунків економічно обґрунтованих тарифів для їх затвердження.

Виходячи з вищезазначеного, Рішення виконавчого комітету Солоницівської селищної рада від 26 жовтня 2022 року №272 «Про встановлення для КП «Харківські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води для потреб споживачів на території смт Солоницівка», яке оприлюднене на офіційному сайті Солоницівської селищної ради 31 жовтня 2022 року, встановлені економічно обґрунтовані тарифи та тарифи, які будуть застосовуватись при нарахуваннях споживачам смт Солоницівка.

Тарифи з 26 січня 2022 року


Інформація для споживачів смт Солоницівка

Доводимо до відома мешканців смт Солоницівка, що підприємство КП «Харківські теплові мережі» виконало розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення та подали їх на розгляд до виконавчого комітету Солоницівської селищної ради Харківського району.

Розмір та структури економічно обґрунтованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення смт Солоницівка надаються у Додатку 1 та Додатку 2.

Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років, укладеного 30.09.2021, при здійсненні нарахувань населенню за спожиту теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років, рекомендовано застосовувати тарифи, що діяли протягом опалювального періоду 2020/2021 років.

Остаточне рішення по встановленню тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення смт Солоницівка приймає виконавчий комітет Солоницівської селищної ради Харківського району.

Рішенням виконавчого комітету Солоницівської селищної ради Харківського району № 73 від 21 січня 2022 року визначені тарифи на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води для потреб населення смт Солоницівка на рівні, що діяли в кінці опалювального періоду 2020/2021 років.

Причини необхідності коригування тарифів
для споживачів смт Солоницівка
 1. Збільшення вартості покупної теплової енергії, яку КП Харківські теплові мережі» отримує від ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) відповідно на 8,9% та 84,4% згідно з Постановою НКРЕКП № 2316 від 24.11.2021.
 2. Зміна вартості електроенергії для технологічних потреб виробництва та транспортування теплової енергії для всіх категорій споживачів, яка визначена як середньозважена ціна за останні 6 місяців 2021 року, зросла на 33% по електроенергії 1 класу, на 15% - по 2 класу та на 27% - по реактивній електроенергії.
 3. Загальна сума загальновиробничих розподілених і адміністративних витрат залишилась без змін, але у зв’язку зі зміною бази розподілу між ліцензованими видами діяльності зазначені витрати були перерозподілені пропорційно сумі прямих витрат ліцензованої діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

  Коригування тарифів на послуги з постачання гарячої води здійснено виходячи з зміни вартості теплової енергії відповідної категорії споживачів; складова вартості послуги з централізованого водопостачання, що використовуються для надання послуг з постачання гарячої води, залишилась без змін.

Тарифи
на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії) для бюджетних установ та інших споживачів
смт Солоницівка (крім населення)

Рішенням виконавчого комітету Солоницівської селищної ради Харківського району № 41 від 21 січня 2022 року «Про встановлення для КП «Харківські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води для споживачів на території смт Солоницівка», яке оприлюднене 25 січня 2022 року на офіційному сайті Солоницівської селищної ради, встановлені нові тарифи:

Тарифи
на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії)
без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів,
без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів,
без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку
 • для потреб бюджетних установ – 3 843,16 грн. за 1 Гкал (з ПДВ)
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 5 986,49 грн. за 1 Гкал (з ПДВ)
Тарифи
на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії)
з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів,
без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів,
без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку
 • для потреб бюджетних установ – 3 970,59 грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 6 113,92 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

Тарифи
на послугу з постачання гарячої води
для бюджетних установ, та інших споживачів
смт Солоницівка (крім населення)

Тарифи
на послугу з постачання гарячої води
без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів, без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку
 • для потреб бюджетних установ – 186,52 грн. за 1 м куб. (з ПДВ)
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 279,60 грн. за 1 м куб. (з ПДВ)
Тарифи
на послугу з постачання гарячої води
з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів,
без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів,
без урахування витрат на оснащення будівель вузлами комерційного обліку
 • для потреб бюджетних установ – 192,18 грн. за 1 м куб. (з ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 240,00 грн. за 1 м куб. (з ПДВ).

Тарифи діють з 26 січня 2022 року.

Структури тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для споживачів смт Солоницівка (крім населення) Структурина початок