• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Комунальне підприємство «Харківські Теплові Мережі»

тепло первой столицы

fb   tg   ig

Вибір мови:  Українська  |  Русский

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

Відео Банк


01.05.2022

Розбиті вікна, двері і навіть дірка у стелі

Розбиті вікна, двері і навіть дірка у стелі – на роботу не впливають: керівники комунального підприємства «Харківські теплові мережі» особисто обстежують котельні та теплові пункти, які потрапили під обстріли.

Переглянути відео


15.10.2021

Пуск тепла

У Харкові стартував новий опалювальний сезон! Тепло вже подається в дитячі садочки, школи. лікарні, а з 14 жовтня розпочато підключення житлових будинків. Поки теплоносій подається по основним магістральним трубопроводам, резервні продовжують міняти. Така ж ситуація на котельнях і ТЕЦ, які приймають участь в централізованій системі теплопостачання мегаполісу, роботи по відновленню та ремонту обладнання тривають. Всі ці роботи не впливають на подачу тепла, батареї в квартирах городян поступово починають теплішати. Завдяки самовідданій, цілодобової, без вихідних і свят, роботі тепловиків, а так само достатньому фінансуванню, стало можливо оновити систему теплопостачання. Вперше за довгі роки співробітники Харківських теплових мереж вступають в опалювальний сезон не зі страхом, а впевненістю, що послугу вони подаватимуть якісну. В замін чекають від споживачів визнання своєї роботи у вигляді вчасно сплачених рахунків за тепло і гарячу воду!

Переглянути відео


07.10.2021

Харків відвідала місія представників Світового банку

Представники місії перевірили хід робіт і оглянули об'єкти, на яких КП «Харківські теплові мережі» проводять реконструкцію і модернізацію в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Роботи фінансуються за кредитні кошти Світового банку реконструкції і розвитку та Фонду чистих технологій.

У цьому році «Харківські теплові мережі» стрибнули, практично, «вище голови» і виконали обсяги робіт, які не проводили ніколи за всю історію підприємства.

Переглянути відео