![](/images/bg-header-title.jpg)
Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»
![logo](images/logo_meet.jpg)
Проведення передтендерної конференції
29 грудня 2016 року на підприємстві КП «Харківські теплові мережі» була проведена передтендерна конференція для потенційних учасників, які висловили зацікавленість щодо закупівлі №UDHEEP-KHTM-ICB-11 «Технічне переоснащення насосних станцій та котелень з реконструкцією розподільних пристроїв 6 кВ, заміною насосних агрегатів та встановленням перетворювачів частоти на електродвигунах насосних агрегатів в м. Харків» в рамках Проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».
![Фото 1](images/news_2016_12_29/dsc_1.jpg)
![Фото 2](images/news_2016_12_29/dsc_2.jpg)
Спеціалісти Регіональної групи управління проектом надавали роз'яснення з виниклими питаннями у потенційних учасників торгів у ході вивчення тендерної документації та підготовки їхніх конкурсних пропозицій.
Учасники передтендерної конференції відвідували кілька об'єктів, в яких будуть виконуватися відповідні роботи: насосную станцію по ул. Мефодіївська, 15а р>
![Фото 3в](images/news_2016_12_29/dsc_31.jpg)
![Фото 3б](images/news_2016_12_29/dsc_32.jpg)
і котельню по вул. Костичева, 2/1.
![Фото 4а](images/news_2016_12_29/dsc_41.jpg)
![Фото 4г](images/news_2016_12_29/dsc_42.jpg)
![Фото 4д](images/news_2016_12_29/dsc_43.jpg)