• image description
 • image description

Харьковские Тепловые Сети

Комунальне підприємство «Харківські Теплові Мережі»

тепло первой столицы

fb   tg   ig

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

12.12.2018

Шановні споживачі!

Інформуємо, що 10 грудня 2018 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося у формі відкритого слухання, Постановою №1776 від 10.12.2018 р. «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню комунальним підприємством «Харківські теплові мережі»», яке є виконавцем цих послуг» були встановлені нові тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення (з ПДВ):

централізоване опалення::

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 539,50 грн./Гкал;
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 39,38 грн. за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги;

централізоване постачання гарячої води:

 • за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води – 93,22  грн. за 1 куб. м;
 • за умови відсутності рушникосушильників – 86,32 грн. за 1 куб.м.

Відповідно до ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» тарифи вводяться в дію з 1 січня 2019 року, але не раніше дня набрання чинності Постановою НКРЕКП від 10.12.2018р. №1776 та Постановою НКРЕКП від 10.12.2018р №1734 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення комунальному підприємству «Харківські теплові мережі»».26.11.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення
проекту постанови НКРЕКП щодо необхідності зміни з 1 січня 2019 року
тарифів на виробництво електричної енергії та виробництво теплової
енергії, які є складовою тарифів на теплову енергію для потреб
населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших
споживачів КП "Харківські теплові мережі" по філії «ТЕЦ-3»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 23 листопада 2018 року, схвалено проект постанови «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 р. № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення зазначеного проекту постанови НКРЕКП.

Зазначений проект постанови НКРЕКП оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_424/pr_424-2018.PDF.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 02 грудня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: geiko@nerc.gov.ua, vysotsky@nerc.gov.ua, kichkovskyi@nerc.gov.ua.

Відкрите обговорення зазначеного проекту постанови НКРЕКП відбудеться 04 грудня 2018 року о 09:30 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 212.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 02 грудня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: geiko@nerc.gov.ua, vysotsky@nerc.gov.ua, kichkovskyi@nerc.gov.ua.26.11.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення
проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову
енергію, її виробництво, транспортування та постачання за категоріями
споживачів КП «Харківські теплові мережі» та тарифів на послуги з
централізованого опалення та послуги з централізованого постачання
гарячої води, що надаються населенню

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 23 листопада 2018 року, було схвалено:

 • проект постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_422/pr_422-2018.pdf
 • проект постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_422/pr_422-2018.pdf
 • проект постанови «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ», які є виконавцем цих послуг»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_423/pr_423-2018.pdf

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017р. №866, на офіційному веб-сайті НКРЕКП розміщено повідомлення про проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8315     http://www.nerc.gov.ua/?news=8316

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 3 грудня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: batenchuc@nerc.gov.ua, контактна особа: Батенчук Поліна Олексіївна, тел. (044) 207-19-94.

Відкрите обговорення проектів постанови НКРЕКП відбудеться 4 грудня 2018 року о 13.30 в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП приймаються до 30 листопада 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61037 Харків, вул. Плеханівська, 126/1, 2 поверх, к. 4, e-mail: energo.kh@newline.net.ua, в копії batenchuc@nerc.gov.ua.31.10.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення питання
щодо необхідності зміни тарифів на виробництво електричної енергії та виробництво теплової енергії, які є складовою тарифів на теплову енергію для потреб населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів КП "Харківські теплові мережі" по філії «ТЕЦ-3»

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі - НКРЕКП), затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 (із змінами та доповненнями), «Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках», затвердженої Постановою НКРЕКП від 01.08.2017р. № 991, КП "Харківські теплові мережі" інформує про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності зміни тарифів на виробництво електричної енергії та виробництво теплової енергії, які є складовою тарифів на теплову енергію для потреб населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів КП "Харківські теплові мережі" по філії «ТЕЦ-3», яке відбудеться о 13:00 годині 12 листопада 2018 року в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються по 10 листопада 2018 року (включно) у письмовому або електронному вигляді за адресою: КП «Харківські теплові мережі», 61037, м.Харків, вул. Мефодіївська,11; e-mail: mailto:hts@hts.kh.ua з позначкою «зауваження до зміни тарифів по ТЕЦ-3».

Для участі у відкритому обговоренні необхідно подати до 12 листопада 2018р. заявку в письмовому або електронному вигляді (за вищезазначеною адресою підприємства або на електронну адресу e-mail: hts@hts.kh.ua) з позначкою «участь в обговоренні тарифів по ТЕЦ-3». В заяві потрібно зазначити прізвище, ім`я та по-батькові (для юридичної особи – повне найменування) та контактні телефони для зворотнього зв’язку

Обгрунтовування необхідності коректування тарифів ТЕЦ-331.10.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення питання
щодо необхідності зміни тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, шляхом коригування окремих статей витрат по КП «Харківські теплові мережі»

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі - НКРЕКП), затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017р. №866 (із змінами та доповненнями), КП «Харківські теплові мережі» інформує про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності зміни тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення шляхом їх коригування.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються по 10 листопада 2018 року (включно) у письмовому або електронному вигляді за адресою: КП «Харківські теплові мережі», 61037, м.Харків, вул. Мефодіївська, 11; e-mail: mailto:hts@hts.kh.ua з позначкою «зауваження до зміни тарифів».

Відкрите обговорення щодо зміни тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення відбудеться о 14 годині 12 листопада 2018 року в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Для участі у відкритому обговоренні необхідно подати до 12 листопада 2018 року заявку в письмовому або електронному вигляді (за вищезазначеною адресою підприємства або на електронну адресу e-mail: mailto:hts@hts.kh.ua з позначкою «участь в обговорені тарифів». В заяві потрібно зазначити прізвище, ім`я та по-батькові (для юридичної особи – повне найменування), посаду та контактні телефони для зворотнього зв’язку.

Обгрунтовування необхідності коректування тарифів ХТМ11.10.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення
проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову
енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій
та інших споживачів та тарифів на послуги з
централізованого опалення та послуги з централізованого постачання
гарячої води, що надаються населенню

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 18 вересня 2018 року, було схвалено :

 • проект постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» та внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 лютого 2018 року № 238»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_295/pr_295-2018.pdf
 • проект постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_294/pr_294-2018.pdf
 • проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171 для ліцензіата НКРЕКП КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_296/pr_296-2018.pdf

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою від 30.06.2017р. №866, на офіційному веб-сайті НКРЕКП розміщено повідомлення про проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=7961      http://www.nerc.gov.ua/?news=7960
http://www.nerc.gov.ua/?news=7962

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 17 жовтня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: batenchuc@nerc.gov.ua, контактна особа: Батенчук Поліна Олексіївна, тел. (044) 207-19-94.

Відкрите обговорення проектів постанови НКРЕКП відбудеться 22 жовтня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП приймаються до 17 жовтня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61037 Харків, вул. Плеханівська, 126/1, 2 поверх, к. 4, e-mail: energo.kh@newline.net.ua, в копії batenchuc@nerc.gov.ua.01.06.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення
питання щодо необхідності зміни тарифів на виробництво,
транспортування, постачання теплової енергії для потреб населення,
бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів та
послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для
населення, шляхом коригування окремих статей витрат
по КП «Харківські теплові мережі»

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі - НКРЕКП), затвердженого Постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017р., КП «Харківські теплові мережі» інформує про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності зміни тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення шляхом їх коригування.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються по 15 червня 2018 року (включно) у письмовому або електронному вигляді за адресою: КП «Харківські теплові мережі», 61037, м.Харків, вул. Мефодіївська, 11; e-mail: mailto:hts@hts.kh.ua з позначкою «зауваження до зміни тарифів».

Відкрите обговорення щодо зміни тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення відбудеться о 10 годині 18 червня 2018 року в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Для участі у відкритому обговоренні необхідно подати до 13 червня 2018 року заявку в письмовому або електронному вигляді (за вищезазначеною адресою підприємства або на електронну адресу e-mail: mailto:hts@hts.kh.ua з позначкою «участь в обговорені тарифів». В заявці потрібно зазначити прізвище, ім`я та по-батькові (для юридичної особи – повне найменування), посаду та контактні телефони для зворотнього зв’язку.

Обгрунтування необхідності коригування тарифів20.02.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Загальна інформація

В рамках реалізації Проекту “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України”, який фінансується за кошти позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку, в місті Харків заплановано здійснити реконструкцію 57 котелень та будівництво 1 нової (замість трьох існуючих) котельні...

Далі >>


22.01.2018

Оголошення про проведення відкритого обговорення
проектів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов
НКРЕКП стосовно тарифів на теплову енергію для потреб населення,
бюджетних установ, релігійних організацій
та інших споживачів (крім населення)

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 11 січня 2018 року, схвалено :

 • проект постанови НКРЕКП про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_13/pr_13-2018.pdf
 • проект постанови НКРЕКП про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»
  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_14/pr_14-2018.pdf

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017р. №866, на офіційному веб-сайті комісії розміщено повідомлення про проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?news=7175&lang=UA
http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?news=7176&lang=UA

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 12 лютого 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua, контактна особа: Магдаліна-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27

Відкрите обговорення вищезазначених проектів постанов НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» відбудеться 15 лютого 2018 року о 16.00 годині в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: вул. Смоленська 19, каб. 123, м. Київ, 03057.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП приймаються до 12 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua17.01.2018

Повідомлення про проведення 11 січня 2018 року засідання НКРЕКП

Діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів встановлені Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 1944 від 07.11.2016р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП «Харківські теплові мережі»» та №1368 від 30.04.2015р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КП «Харківські теплові мережі»» (в редакції Постанови НКРЕКП №1529 від 28.12.2017р.) та відповідно становлять за 1 Гкал (без ПДВ):

 • для потреб населення – 1020,69 грн. (діє з 1 грудня 2016р.);
 • для потреб бюджетних установ – 1325,86 грн. (діє з 5 січня 2018р);
 • для потреб релігійних організацій – 676,06 грн. (діє з 5 січня 2018р);
 • для потреб інших споживачів – 1449,71 грн. (діє з 5 січня 2018р).

11 січня 2018 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання, на якому було прийнято рішення про схвалення та оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП скоригованих за ініціативою комісії тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів для ліцензіатів НКРЕКП, в тому числі КП «Харківські теплові мережі», з метою одержання зауважень і пропозицій.

Основною причиною зміни розміру діючих тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) є включення суми витрат на покриття втрат, що виникли за грудень 2017 року, у зв’язку з затриманням термінів прийняття постанови про коригування тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів КП «Харківські теплові мережі» (на засіданні НКРЕКП 23.11.2017р. розгляд цього питання було перенесено на 28 грудня 2017р.; оприлюднена постанова в «Урядовому кур’єрі» 04.01.2018р.) відповідно до вимог розділу ХХ Постанови НКРЕКП №377 від 24.03.2016р. з метою недопущення збитків.

Крім того, згідно підпункту 3.2 Розділу 3 Постанови НКРЕКП №377 до складу планованої виробничої собівартості включаються внески на регулювання НКРЕКП. Відповідно до цього, з решти витрат виокремлена та включена до структури тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів складова «внески на регулювання» без збільшення економічно обгрунтованної собівартості тарифів.

Решта витрат залишились незмінними.

З урахуванням вищезазначених змін, пропоновані НКРЕКП для затвердження тарифи на теплову енергію КП «Харківські теплові мережі» за 1 Гкал (без ПДВ) складають:

 • для потреб населення – 1020,69 грн. (без збільшення собівартості);
 • для потреб бюджетних установ – 1369,96 грн.;
 • для потреб релігійних організацій – 676,06 грн. (без збільшення собівартості);
 • для потреб інших споживачів – 1457,11 грн.

Проект структури тарифу на теплову енергію для потреб населення Таблиця

Проект структури тарифу на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів Таблиця

Інформацію про електрону адресу НКРЕКП, на яку мають подаватися зауваження та пропозиції, а також дату, час і місце проведення відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП буде повідомлено пізніше на офіційному веб-сайті НКРЕКП та сайті підприємства.

На головну