• image description
  • image description

Харьковские Тепловые Сети

Комунальне підприємство «Харківські Теплові Мережі»

тепло первой столицы

fb   tg   ig

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі»

Відео Банк


29.11.2023

Війна та опалення: як ОСББ у Харкові шукає вихід зі складної ситуації

Переглянути відео


18.04.2023

Підсумки опалювального сезону 2022-2023

Переглянути відео


13.06.2022

Сплати рахунок. Врятуємо наше місто разом!

Війна за тепло, за життя, за людяність. Підтримай "Харківські теплові мережі"! Сплати борг. Збережемо наше місто разом!

Переглянути відео


01.05.2022

Розбиті вікна, двері і навіть дірка у стелі

Розбиті вікна, двері і навіть дірка у стелі – на роботу не впливають: керівники комунального підприємства «Харківські теплові мережі» особисто обстежують котельні та теплові пункти, які потрапили під обстріли.

Переглянути відео


15.10.2021

Пуск тепла

У Харкові стартував новий опалювальний сезон! Тепло вже подається в дитячі садочки, школи. лікарні, а з 14 жовтня розпочато підключення житлових будинків. Поки теплоносій подається по основним магістральним трубопроводам, резервні продовжують міняти. Така ж ситуація на котельнях і ТЕЦ, які приймають участь в централізованій системі теплопостачання мегаполісу, роботи по відновленню та ремонту обладнання тривають. Всі ці роботи не впливають на подачу тепла, батареї в квартирах городян поступово починають теплішати. Завдяки самовідданій, цілодобової, без вихідних і свят, роботі тепловиків, а так само достатньому фінансуванню, стало можливо оновити систему теплопостачання. Вперше за довгі роки співробітники Харківських теплових мереж вступають в опалювальний сезон не зі страхом, а впевненістю, що послугу вони подаватимуть якісну. В замін чекають від споживачів визнання своєї роботи у вигляді вчасно сплачених рахунків за тепло і гарячу воду!

Переглянути відео


07.10.2021

Харків відвідала місія представників Світового банку

Представники місії перевірили хід робіт і оглянули об'єкти, на яких КП «Харківські теплові мережі» проводять реконструкцію і модернізацію в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Роботи фінансуються за кредитні кошти Світового банку реконструкції і розвитку та Фонду чистих технологій.

У цьому році «Харківські теплові мережі» стрибнули, практично, «вище голови» і виконали обсяги робіт, які не проводили ніколи за всю історію підприємства.

Переглянути відео