• image description
 • image description

Харьковские Тепловые Сети

Коммунальное предприятие «Харьковские Тепловые Сети»

тепло первой столицы

Коммунальное предприятие «Харьковские тепловые сети»

Перелік, вартість та умови надання додаткових послуг у сфері теплопостачання та централізованного горячого водопостачання, а саме:


 1. Послуга відключення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію шляхом опломбування в теплофікаційній камері надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 390,40 грн.
 2. Послуга відновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу, шляхом розпломбування в теплофікаційній камері (без урахування витрат на відключення) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 194,80 грн.
 3. Послуга поновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу — боржнику шляхом розпломбування в теплофікаційній камері ( з урахувнням витрат на відключення ) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 585,20 грн.
 4. Послуга відключення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію споживачу з окремим вводом надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 2351,40 грн.
 5. Послуга поновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу з окремим вводом ( без урахування витрат на відключення) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1398,20 грн.
 6. Послуга поновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу — боржнику з окремим вводом та урахуванням витрат на відключення надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає —3749,60 грн.
 7. Послуга відключення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію споживачу у вбудованому приміщенні надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1872,60 грн.
 8. Послуга поновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу у вбудованому приміщенні ( без урахування витрат на відключення) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1556,70 грн.
 9. Послуга поновлення відпуску теплової енергії на опалення та вентиляцію, які було відключено споживачу — боржнику у вбудованому приміщенні ( з урахувнням витрат на відключення ) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 3429,20 грн.
 10. Послуга відключення гарячого водопостачання споживачам шляхом опломбування надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 195,60 грн.
 11. Послуга поновлення гарячого водопостачання споживачу шляхом розпломбування ( без урахування відключення послуги шляхом опломбування) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 194,80 грн.
 12. Послуга поновлення гарячого водопостачання ( розпломбування) у споживача - боржника з оплатою відключення послуги надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 390,40 грн.
 13. Послуга відключення гарячого водопостачання споживачам, що знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка у приміщенні) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 708,10 грн.
 14. Послуга поновлення гарячого водопостачання споживачам, що знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка у приміщенні), без урахування витрат на відключення послуги надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 649,70 грн.
 15. Послуга поновлення гарячого водопостачання у споживача-боржника з урахувнням витрат на відключення послуги, які знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка у приміщенні) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1357,80 грн.
 16. Послуга відключення гарячого водопостачання споживачам, що знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка за межами приміщення) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1916,00 грн.
 17. Послуга поновлення гарячого водопостачання споживачам, що знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка за межами приміщення) без урахування витрат на відключення послуги надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 1389,70 грн.
 18. Послуга поновлення гарячого водопостачання у споживача-боржника з урахувнням витрат на відключення послуги, які знаходяться у вбудованому приміщенні ( при умові розташування стояка за межами приміщення) надається за умови оплати вартості виконаних робіт, яка складає — 3305,70 грн.


Назад